Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Asystentka stomatologiczna
Miejsce pracy: Szymbark
Numer: StPr/24/1014
OBOWIĄZKI:
opieka nad stanem higienicznym poradni i gabinetów stomatologicznych oraz ich wyposażeniem; przygotowywanie gabinetu stomatologicznego i stanowiska do pracy wraz ze skompletowaniem odpowiedniego zestawu narzędzi podstawowych; przygotowywanie pacjenta do zabiegu (fizyczne i psychiczne); czynne asystowanie podczas zabiegu, przygotowywanie oraz podawanie narzędzi i leków, nie wchodzących w skład podstawowych zestawów lub wyposażenia stolika lekarskiego; przygotowywanie potrzebnych do zabiegu materiałów (w zależności od typu zabiegu stomatologicznego) i mas wyciskowych w przypadku zamierzonych zabiegów protetycznych; obsługiwanie sprzętu diagnostycznego (lusterko stomatologiczne, szczypczyki, zgłębniki, lampa doustna) i leczniczego (narzędzia do opracowywania ubytków próchniczych, narzędzia chirurgiczne), znajdującego się w gabinecie; przestrzeganie i stosowanie zasad aseptyki - wyjaławianie, odkażanie; prowadzenie ewidencji pacjentów i sprawozdawczości w programie mMedica
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wykształcenie poilcealne i średnie zawodowe/ branżowe, preferowany kierunek: higienistka stomatologiczna/ asystentka stomatologiczna; łatwość nawiązywania kontaktu; komunikatywność; dokładność; wysoka kultura osobista; spostrzegawczość

Miejsce pracy:

Szymbark

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach