Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Asystent nauczyciela przedszkola
Miejsce pracy: Brzesko
Numer: StPr/24/0790
OBOWIĄZKI:
Pomoc nauczycielowi w realizacji zadań opiekuńczo - wychowawczych i dydaktycznych, pomoc w przygotowaniu pomocy do zajęć i prowadzeniu zajęć, dbanie o ład i porządek w salach, opieka w czasie wycieczek i zabaw w ogrodzie, organizacja spożywania posiłków przez dzieci, wspieranie dzieci w czynnościach higieniczno-sanitarnych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: średnie ogólnokształcące lub średnie zawodowe

Wymagania inne:

WYMAGANE: predyspozycje do pracy z dziećmi, łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi, wykształcenie średnie. Pożądane wykształcenie wyższe - kierunki wykształcenia: edukacja przedszkolna lub wczesnoszkolna, pedagogika specjalna.

Miejsce pracy:

Brzesko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku