Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Analityk ds. transakcji rynku finansowego
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/4954
OBOWIĄZKI:
upewnienie się, że transakcje są dopasowane do zewnętrznego partnera, ciągłe poszukiwanie usprawnień procesów (na poziomie zespołu i działu), codzienny kontakt z klientem, organizowanie szkoleń dla mniej doświadczonych członków zespołu, udział w licznych szkoleniach w celu samorozwoju
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: dobra organizacja pracy pod presją czasu
Uprawnienia: inicjatywa, wielozadaniowość
Uprawnienia: Dobry kontakt z klientem

Wymagania inne:

Pracodawca zweryfikuje znajomość języka angielskiego na wskazanym poziomie podczas rozmowy rekrutacyjnej

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie