Firma ATT www.att.eu jest wiodącym producentem odwodnień i konstrukcji ze stali nierdzewnej. Jako lider na rynku dostarczamy towary do klientów sektora budowlanego w ponad 50 krajach na całym świecie. Specjalizujemy się w tworzeniu platform i konstrukcji na zamówienie dla przemysłu spożywczego, chemicznego i innych, dostarczając wyjątkowe rozwiązania dla naszych klientów. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko

Pracownik utrzymania czystości
Miejsce pracy: Kraków
OPIS STANOWISKA:
  • utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i sanitarnych
  • gospodarowanie środkami czystości
WYMAGANIA:
  • pracowitość, sumienność, schludność, uprzejmość
  • wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • dobra organizacja pracy
OFERUJEMY:
  • stabilne warunki zatrudnienia UoP
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji
  • elastyczny grafik
  • niezbędne narzędzia i odzież ochronną
  • atmosferę współpracy
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • dodatkowe benefity z okazji świąt