Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/24/0412
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, m.in. sporządzanie różnego rodzaju pism (w tym pism urzędowych); Kompletowanie dokumentów; Obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych (faksu, kserokopiarki, skanera itp.); Pomoc przy bieżącej archiwizacji dokumentów; Organizowanie pracy biura, w tym kompletowanie dokumentów; Przygotowywanie korespondencji do wysłania pocztą tradycyjną pocztą elektroniczną; Udzielanie informacji telefonicznych; Stosowanie przepisów prawa dotyczących tajemnicy służbowej oraz ochrony danych osobowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: geodezja, gospodarka nieruchomościami, administracja; komunikatywność, dokładność, kultura osobista, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach