Powiatowy Urząd Pracy w Bochni
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Bochnia
Numer: StPr/24/0213
OBOWIĄZKI:
- wykonywanie prac biurowych (sporządzanie i prowadzenie korespondencji biurowej), - obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych (kopiowanie, fax, drukowanie, sczytywanie programu),- sporządzanie, przechowywanie dokumentów związanych z funkcjonowaniem firmy,- niszczenie, bindowanie dokumentów dla klientów - tworzenie ofert (program CAD)
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie, wymagana znajomość programów komputerowych: Excel i Office, znajomość programu CAD 2D do przeszkolenia. Wymagane prawo jazdy kat B, mile widziane doświadczenie na stanowisku biurowym (jakikolwiek okres czasu), mile widziany język angielski. Praca na pełny etat, jedna zmiana w godz. 07:00 -15:00. Oferta pracy w ramach uzupełnienia refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy (Fundusz Pracy), skierowana dla osób zarejestrowanych w PUP Bochnia jako osoby bezrobotne.

Miejsce pracy:

Bochnia

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni