Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Stolarz
Miejsce pracy: Polanka
Numer: StPr/24/0400
OBOWIĄZKI:
prace przygotowawcze w zakresie montażu elementów meblarskich; praca narzędziami ręcznymi i elektrycznie napędzanymi - bez pracy na obrabioarkach do drewna; przenoszenie elementów poniżej 30 kg; czyszczenie; ręczne dopasowanie okuć, listew itp.; roboty wykończeniowe: polerowanie ręczne, pakowanie drobnych elementów; inne prace: sprzątanie, porzadkowanie, układanie drobnych elementów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Stolarz* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Polanka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach