Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Specjalista do spraw sprzedaży
Miejsce pracy: Siedlce (pow. nowosądecki, gm. Korzenna), Siedlce
Numer: StPr/24/0843
OBOWIĄZKI:
analizowanie rynku i ofert konkurencji - pozyskiwanie nowych klientów - utrzymanie kontaktów z dotychczasowymi partnerami handlowymi - koordynacja zamówień klienta - nadzór nad procesem produkcji wyrobu dla klientów - analizowanie wyników sprzedaży - tworzenie ofert handlowych - sporządzanie dokumentów sprzedaży - koordynacja reklamacji klienta - obsługa programów komputerowych. Staż w Siedlcach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

komunikatywność

Miejsce pracy:

Siedlce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego