Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Specjalista do spraw rekrutacji pracowników
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2318
OBOWIĄZKI:
Opracowywanie i wdrażanie strategii rekrutacyjnych w celu pozyskania wykwalifikowanych specjalistów IT; Wyszukiwanie, weryfikacja i selekcja kandydatów na wolne stanowiska; Realizacja pełnego cyklu rekrutacji, od poszukiwania po onboarding; Negocjacje i przygotowywanie ofert; Pomoc w opracowaniu polityk i procedur rekrutacyjnych; Przygotowywanie i przesyłanie raportów rekrutacyjnych; Udział w spotkaniach wymiany wiedzy i programach edukacyjnych; inne zadania z zakresu doboru personelu.Godziny pracy: od 9:00 do 13:00.Miejsce wykonywania pracy: Kraków, w lokalizacji pracownika zdalnie, online.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: białoruski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: co najmniej dwa lata pracy jako rekruter lub agent, umiejętności: praca z ludźmi, umiejętność prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych, umiejętność rozwiązywania konfliktów, umiejętności psychologiczne, znajomość metod i procedur rekrutacji, umiejętność obsługi komputera.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 303,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie