Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Rozbieracz-wykrawacz
Miejsce pracy: Polanka Wielka
Numer: StPr/jokr/24/0479
OBOWIĄZKI:
Czynności związane z rozbiorem i wykrawaniem mięsa drobiowego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: sumienność
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

Wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie zawodowe nie jest wymagane, orzeczenie do celów sanepidarno-epidemiologicznych. W przypadku jego braku koszt badania i orzeczenia pokrywany jest przez pracodawcę.Miejsce wykonywania pracy: Polanka Wielka, ul. Łąkowa 5.Pracodawca oferuje zatrudnienie w ramach umowy zlecenie (40 godzin/tygodniowo), praca w godzinach pomiędzy 6:00, a 20:00.

Miejsce pracy:

Polanka Wielka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu