Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Pracownik biurowy
Miejsce pracy: Oświęcim
Numer: StPr/teja/24/0264
OBOWIĄZKI:
posługiwanie się urządzeniami biurowymi - komputer, skaner, drukarka;obsługa komputera - baza darczyńców, tworzenie nowej bazy darczyńców, skanowanie dokumentów;obsługa darczyńców.Oferta stażu przeznaczona jest dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP Oświęcim i:- powyżej 30 roku życia, spełniających jeden z powyższych warunków: długotrwale bezrobotna lub/i orzeczenie o stopniu niepełnosprawności;- powyżej 50 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe, komunikatywność.Godziny odbywania stażu - 8:00 - 16:00

Miejsce pracy:

Oświęcim

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu