Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Pomocnik produkcyjny
Miejsce pracy: Raciechowice
Numer: StPr/24/0296
OBOWIĄZKI:
Pomoc przy montażu i malowaniu konstrukcji stalowych (bram garażowych i ogrodzeń). Praca w systemie trzyzmianowym od godz. 6.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Sprawność fizyczna; możliwość przenoszenia elementów o wadzę 25 kilogramów, sumienność.[Umiejętność 1] : Możliwość wykonywania pracy w pozycji stojącej.[Inne] : Znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego jest wymagana z powodu wykonywana pracy w brygadach osób z Filipin lub Kirgistanu lub Uzbekistanu, dlatego znajomość jednego z ww. jeżyków jest niezbędna dla poprawnej bieżącej komunikacji, pomiędzy pracownikami, jak i raportowanie brygadziście.

Miejsce pracy:

Raciechowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach