Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Piekarz
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2444
OBOWIĄZKI:
- zagniatanie, dzielenie, formowanie, garowanie wyrobów piekarniczych typu chaczapuri, lawasze- dotrzymanie receptur- obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych- podtrzymanie porządku i czystości w miejscu pracy.Umowa zlecenie, wymiar czasu pracy 190 h/mc
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: pracowitość, punktualność, umiejętność dobrej organizacji pracy, umiejętność pracy w zespole, odpowiedzialność i wysoka kultura osobista
Uprawnienia: dyscyplina, czystość, solidność, kreatywność
Uprawnienia: dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 5 339 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie