Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Karwin
Numer: StPr/24/0277
OBOWIĄZKI:
Do zakresu obowiązków będzie należało pakowanie warzyw i owoców na zlecenie u klienta, np. dzienna norma dla jednej osoby na przeładunek ręczny to około 50-70 ton, czasem do 100 ton warzyw i owoców oraz pakowanie ich w skrzynki lub worki o wadze do 30 kg, nienormowany czas pracy jest uzależniony od ilości zamówień w danym dniu. Osoby takie powinny także charakteryzować się odpowiedzialnością w tego rodzaju pracy ze względu na wymóg konieczny prawidłowości pakowania wagowego, ilościowego, a także obsługę maszyn, takich jak wagopakowacz i raszlownica.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: bystrość
Uprawnienia: asertywność
Uprawnienia: dyspozycyjność

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : wysoka sprawność fizyczna[Umiejętność 1] : efektywność, dokładność, umiejętność pracy w zespole[Inne] : Zależy nam na kandydatach z wysoką kulturą osobistą, gotowe pracować w nienormowanym i dwuzmianowym systemie pracy, bez uzależnienia od alkoholu, sprawni fizycznie, ponieważ praca jest fizycznie ciężka.

Miejsce pracy:

Karwin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Proszowicach