Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/0015
OBOWIĄZKI:
wsparcie nauczyciela w zakresie organizowania procesu edukacyjnego dla ucznia ze szczegónymi potrzebami edukacyjnymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali nauczyciele szkół podstawowych (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna
Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
Uprawnienia: empatia
Uprawnienia: rozwinięte umiejętności interpersonalne i zdolności komunikacyjne
Uprawnienia: łatwość komunikacji
Uprawnienia: dobra organizacja pracy

Wymagania inne:

doświadczenie jako nauczyciel wspomagający, umiejętnośc pracy z dzieckiem ze SPE

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie