Monter/ka aparatury niskich napięć
Miejsce pracy: Bukowno
Nr Ref.: 11017

Zakres obowiązków:

  • Składanie niewielkich komponentów, montaż podzespołów
  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Kontrola jakości produktu

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Zaangażowanie w pracę
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/montażu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Podstawowe wynagrodzenie w wysokości 4660 zł brutto/mies.!
  • Premię miesięczną
  • Premię kwartalną (około 15%)
  • Dodatek za pracę w systemie nocnym
  • Pracę w systemie 3-zmianowym
  • Możliwość nadgodzin w soboty 100% płatne
  • Dofinansowanie przewozów pracowniczych (Olkusz, Bukowno, Klucze, Bolesław, Małobądz)
  • Liczne akcje organizowane wewnątrz zakładu – przyjazną atmosferę pracy
  • ManpowerGroup Premium, czyli zniżki do wielu lokali, pizzerii
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport, kartę Medicover
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower

Oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.