Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Monter konstrukcji stalowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2457
OBOWIĄZKI:
Ustalanie zakresu prac montażowych konstrukcji stalowej; przygotowywanie narzędzi, sprzętu do wykonania konstrukcji stalowej; wykonywanie montażu konstrukcji stalowej; kontrolowanie jakości wykonanego montażu; zabezpieczanie konstrukcji stalowej przed utratą stateczności; wykonywanie obmiaru i odbioru konstrukcji stalowej; demontowanie konstrukcji stalowej; organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż., ochrony środowiska i ergonomii.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: rysunek techniczny,

Wymagania inne:

Komunikacja ustna; Podstawy rysunku technicznego; sprawność motoryczna; planowanie i organizacja pracy; koordynacja ruchowa; współpraca w zespole. Praca na terenie całego kraju.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie