ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Kadr i Płac
Miejsce pracy: Kraków
Zakres obowiązków:
  • Obsługa kadrowo-płacowa zleceniobiorców
  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Przygotowanie korekt deklaracji ZUS
  • Przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS
  • Nadzorowanie terminowości wykonania badań lekarskich i szkoleń BHP
  • Archiwizacja dokumentacji kadrowej
  • Udział w projektach HR
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z obsługą umów zleceń (w tym korygowanie deklaracji ZUS)
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego TETA
  • Znajomość programu Płatnik
  • Dobra znajomość obsługi programu MS Excel
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Dokładność, staranność i terminowość
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki
Naszym Pracownikom zapewniamy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Program poleceń pracowniczych
  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie
  • Szkolenia
  • Narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Program „Możesz na nas liczyć”