Obecnie dla jednego z naszych klientów z branży spożywczej (FMCG) poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Mechanik / Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Zator
Obowiązki:
  • utrzymanie w optymalnej sprawności technicznej maszyn i urządzeń oraz instalacji na terenie zakładu;
  • dokonywanie bieżących napraw oraz okresowych przeglądów maszyn i urządzeń;
  • prowadzenie działań prewencyjnych z zakresu utrzymania ruchu;
  • analiza przyczyn powstawania awarii i wdrażanie środków zaradczych
  • monitoring i zgłaszanie zapotrzebowania na zakup części zamiennych;
  • współpraca z kierownictwem zespołów produkcyjnych;
Oczekujemy:
  • wykształcenia technicznego min. Średnie (preferowane o specjalizacji AUTOMATYK / MECHATRONIK / MECHANIK / ELEKTROMECHANIK / ELEKTRYK);
  • min. dwuletniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale Utrzymania Ruchu;
  • umiejętności obsługi narzędzi warsztatowych tj. tokarka, frezarka itp.
  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej i schematów elektrycznych;
  • znajomości działań naprawczych z zakresu mechaniki i pneumatyki;
  • uprawnień SEP do 1Kv;
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6) od poniedziałku do piątku;
  • doświadczenia w pracy w branży spożywczej lub pokrewnej;
  • książeczki sanepidowskiej lub gotowości do jej wyrobienia.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio z firmą;
  • indywidualnie negocjowane wynagrodzenie zasadnicze;
  • benefity pozapłacowe:
    • Stołówkę pracowniczą;
    • Dofinansowanie do posiłków;
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Program rekomendacji pracowników;
    • Możliwość udziału w szkoleniach i kursach
  •  wdrożenie do pracy, stabilność zatrudnienia i możliwości dalszego rozwoju (ścieżka awansu oraz rozwój kompetencji;
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.