Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Kucharz
Miejsce pracy: Wapienne
Numer: StPr/24/0376
OBOWIĄZKI:
Pobieranie surowców i półproduktów do produkcji kulinarnych; Zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych; Ocena surowców, półproduktów i wyrobów gotowych i właściwe gospodarowanie nimi; Obróbka wstępna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna); Gastronomiczny rozbiór mięsa różnych zwierząt; Wykonywanie różnymi technikami i metodami - zgodnie z normami surowcowymi - różnych asortymentów potraw z warzyw, owoców i grzybów, mleka i przetworów, jaj, mięsa zwierząt rzeźnych i przetworów mięsnych, dziczyzny, drobiu, ryb oraz potraw z podrobów, potraw półmięsnych i jarskich, wyrobów garmażeryjnych; Posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw i napojów oraz bieżąca konserwacja tych urządzeń; Wykańczanie, porcjowanie, dekorowanie i estetyczne wydawanie wyrobów kulinarnych; Sporządzanie potraw kuchni regionalnych, kuchni polskiej i innych narodów oraz podstawowych potraw dla różnych diet; Przygotowywanie potraw, napojów i deserów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe/branżowe; osoba chętna do pracy, sumienna; zamieszkanie w okolicach Wapiennego - dodatkowy atut.

Miejsce pracy:

Wapienne

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach