Księgowy / Księgowa z j. angielskim
Miejsce pracy: Kraków
Obowiązki:
  • Kompleksowa księgowość,
  • Deklaracje podatkowe (VAT, CIT, PIT), raporty finansowe,
  • Uzgodnienia księgowe, analiza należności,
  • Kontakty w ang. z partnerami zagranicznymi,
  • Zarządzanie płatnościami, przepływami pieniężnymi,
  • Raportowanie dla zarządu, wspieranie zamknięcia miesiąca i budżetu.
Wymagania:
  • Wykształcenie finansowe/księgowe,
  • Min. 1 rok doświadczenia,
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (minimum B2/C1),
  • Znajomość przepisów podatkowych, księgowości,
  • Samodzielność, praca zespołowa,
  • Znajomość oprogramowania księgowego (np. SAP, Oracle, Excel).
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Szkolenia, rozwój zawodowy,
  • Międzynarodowe środowisko, profesjonalny zespół,
  • Dogodna lokalizacja/praca zdalna,
  • Benefity (multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie).