Kosztorysant (branża izolacje przemysłowe oraz HVAC)
Miejsce pracy: Tarnów
Zakres obowiązków:
  • Sporządzanie kosztorysów oraz ofert.
  • Sporządzanie kosztorysów i analiz na roboty dodatkowe w trakcie trwania projektu.
  • Pozyskiwanie i weryfikacja ofert od podwykonawców i dostawców materiałów.
  • Zbieranie i uaktualnianie cen materiałów, robocizny, usług oraz najmu sprzętu.
  • Finalizowanie zamówień.
  • Analiza dokumentacji technicznej i projektowej.
  • Współpraca z innymi działami firmy.
  • Współpraca z Kierownikiem Projektów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki to Budownictwo, Inżynieria Środowiska, Energetyka i inne pokrewne dziedziny.
  • Doświadczenie w ofertowaniu w obszarze izolacji przemysłowych oraz HVAC mile widziane.
  • Znajomość programu branżowego AutoCAD.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunku technicznego.
  • Umiejętności negocjacyjne i analityczne.
  • Dyspozycyjność i wysoka kultura osobista.
  • Prawo jazdy kat B.
Oferujemy:
  • Laptop + telefon komórkowy.
  • Zatrudnienie na postawie Umowy o pracę po okresie próbnym (3 miesiące).
  • Nowoczesne biuro.
Benefity:
  • Spotkania integracyjne.
  • Kawa / herbata.
  • Parking dla pracowników.
  • Dofinansowanie do posiłków.