Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu
Konserwator
Miejsce pracy: Kęty
Numer: StPr/ALHA/24/0327
OBOWIĄZKI:
dbanie o stan zieleni wokół szkoły, systematyczne koszenie trawy, odsnieżanie i posypywanie piaskiem w okresie zimy całego terenu wokół budynku i na zew. ogrodzenia, kontrolowanie stanu kontenerów na śmieci, utrzymywanie w czystości terenu wokół śmietnika i zgłaszanie u woźnej konieczności wywozu nieczystości, codzienny przegląd sprawności technicznej budynku szkoły, usuwanie bieżących usterek i awarii, wykonywanie napraw i konserwacji urządzeń, sprzętu szkolnego i pomocy naukowych, wykonywanie drobnych prac remontowych i konserwacyjnych na terenie szkoły, pomoc przy generalnych porządkach w czasie wakacji, ferii
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kęty

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu