Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Kierownik działu ( automation development line manager)
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2313
OBOWIĄZKI:
Identyfikacja i ocena możliwości automatyzacji procesów, analiza i przygotowanie uzasadnienia biznesowego.Zarządzanie procesem automatyzacji poprzez odpowiednie planowanie realizacji projektu zgodnie z dostępnymi zasobami i priorytetami strategicznymi. Wspieranie zespołu ds. automatyzacji. Zarządzanie zespołem automatyzacji procesów składającym się z lidera technicznego, analityków biznesowych, programistów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: chiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Znajomość języka niezbędna do kontaktów międzynarodowych. Mile widziane wykształcenie minimum średnie.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 26 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie