„SOKOŁÓW” S.A. - lider na rynku w branży mięsnej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Kierowca - Magazynier
Miejsce pracy: Zakopane
Nr ref.: 34/KMR/2024
Główny cel stanowiska
  • przyjmowanie dostaw
  • kompletacja i dostarczanie zamówień dla Klientów
  • inne zadania związane z pracą hurtowni
Oczekujemy:
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • sumienność, dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. karta sportowa Multisport, opieka medyczna Medicover, karty przedpłacone, dofinansowanie do wczasów, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego)
Prosimy o zawarcie w dokumencie aplikacyjnym klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostarczonych w CV do którego niniejsza zgoda stanowi załącznik, celem przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko o które się ubiegam przeprowadzanych przez ”SOKOŁÓW” S.A."Brak klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami