Fizjoterapeuta / Fizjoterapeutka
Lokalizacja: Kraków, al. Pokoju 18c

Oferujemy pracę w Centrach Medycznych LUX MED na terenie Krakowa
al. Pokoju 18c, ul. Opolska 110, ul. Puszkarska 7H.

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych (kinezyterapia, fizykoterapia);
  • prowadzenie konsultacji fizjoterapeutycznych: diagnostyka, zlecanie oraz planowanie rehabilitacji (dla osób z min. 3-letnim doświadczeniem);
  • prowadzenie Elektronicznej Dokumentacji Medycznej;

Już dziś zapraszamy do aplikowania!

My zadbamy o:
  • zatrudnienie w renomowanej i stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/ kontrakt gospodarczy w wymiarze 100-150h;
  • dodatkowe benefity (min. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa);
  • miłą i przyjazną atmosferę.
Nasze oczekiwania wobec Ciebie:
  • wykształcenie wyższe magisterskie kierunkowe w zakresie fizjoterapii;
  • aktualne prawo wykonywania zawodu;
  • umiejętności w zakresie diagnostyki funkcjonalnej, pracy indywidualnej z pacjentem (terapia manualna, ćwiczenia);
  • mile widziane doświadczenie w pracy w charakterze fizjoterapeuty;
  • znajomość obsługi komputera;
  • znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację będzie dodatkowym atutem;
  • książeczka sanepidu;
  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych;
  • otwartość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność, zaangażowanie do pracy z Pacjentem.