Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Dyrektor ds. operacji biznesowych
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2692
OBOWIĄZKI:
Kieruje i ulepsza ramy operacyjne i zgodności jednostek biznesowych, aby zapewnić ich zgodność z celami biznesowymi i wymogami umownymi. Kieruje i rozwija zespół zajmujący się wydajnością operacyjną i zgodnością. Zarządza ryzykiem: Opracowuje, wdraża i monitoruje programy zgodności na wszystkich poziomach jednostek biznesowych; przeprowadza oceny ryzyka i strategie jego łagodzenia w celu ochrony interesów organizacji. Kieruje Wydajnością operacyjną: ocenia j i udoskonala procesy i systemy operacyjne w celu zwiększenia wydajności i skuteczności, zapewniając płynną integrację nowych technologii i metodologii. Utrzymuje i wzmacnia relacje z interesariuszami wewnętrznymi i zewnętrznymi, zapewniając zgodność praktyk operacyjnych i zgodności z potrzebami i standardami biznesowymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Biegła znajomość w zakresie narzędzi i metodologii zarządzania ryzykiem, ze znajomością przepisów compliance, Znajomość Global Data Protection laws (GDPR, CCPA, CSL, etc.), Znajomość podstaw Cybersecurity oraz Jurisprudence. Wykszt. wyższe inżynierskie, min. 2 lata dośw. na stanowisku dyrektorskim w firmie zajm.się tworzeniem oprogramowania , C.D. umiejętności: Um. zarządzania złożonymi planami i budżetami projektów; identyfikowania, eskalacji,określania taktyk ograniczania ryzyka, um. przywódcze wraz ze zdolnością do zarządzania profesjonalnym personelem wyższego szczebla, doskonałe umiejętności komunikacyjne

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 33 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie