TECH Sterowniki – to nowoczesna firma z wieloletnią tradycją. Dzięki ciągłemu rozwojowi firmy, jak i produktów z gałęzi inteligentnego sterowania, firma stała się jednym z największych producentów automatyki w Polsce. Jedną z najbardziej rozwijających się grupą produktów są urządzeniami do inteligentnego zarządzania budynkami. Produkty firmy TECH Sterowniki pozwalają w łatwy i bezproblemowy sposób zarządzać swoim domem jak i oszczędzać w nim energię.

Doradca techniczno - handlowy

Wymagania:
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Prawo jazdy kat. „B”
  • Łatwość przyswajania wiedzy (dotyczy urządzeń produkowanych przez naszą firmę)
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w nawiązywaniu relacji i przekazywaniu wiedzy
  • Znajomość podstaw instalacji grzewczych
Zadania:
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Obsługa klientów firmy
  • Uczestnictwo w eventach branżowych
Oferujemy:
  • Przeszkolenie w zakresie oferty produktowej
  • Atrakcyjne warunku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Samochód służbowy, telefon