Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Analityk w dziale mutual funds
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/2436
OBOWIĄZKI:
Reprezentowanie departamentu podczas spotkań dotyczących nowych projektów. Tworzenie i ocena dokumentacji technicznej i biznesowej. Analiza wpływu zmian oraz dobór odpowiednich narzędzi testowych. Tworzenie skryptów. Koordynacja i uczestnictwo w testach biznesowych. Utrzymywanie regionu testowego w odpowiednich warunkach. Zarządzanie kilkoma projektami w tym samym czasie. Eskalacja i rozwiązywanie problemów procesowych. Współpraca z innymi działami wewnątrz banku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: rozwiązywanie problemów i sztuka prezentacji podczas spotkań
Uprawnienia: dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu
Uprawnienia: praca w zespole, zdolności analityczne, komunikatywność

Wymagania inne:

umiejętność strategicznego zarządzania finansowego, wiedza w zakresie rachunkowości finansowej oraz rachunkowości zarządczej. Certyfikat znajomości języka angielskiego nie jest wymagany. Pracodawca zweryfikuje to podczas rozmowy rekrutacyjnej. Wymagane ukończenie studiów wyższych na kierunku Handel lub pokrewne. Wymagane co najmniej 4 letnie doświadczenie zawodowe w sektorze bankowości lub procesów biznesowych.

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 11 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie