Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Chocznia
Numer: StPr/24/1257
OBOWIĄZKI:
A. Część teoretyczna:1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.2. Szkolenie wstępne z zakresu BHP.3. Zapoznanie się z innymi regulaminami, instrukcjami obowiązującymi w szkole, organizacja pracy w szkole.4. Zapoznanie się z zakresem czynności obowiązującym na stanowisku. B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu:1. Utrzymywanie w wyznaczonym rejonie oraz w otoczeniu szkoły czystości, dbanie o porządek i ład, sprzątanie, zamiatanie, mycie itp.2. Nadzór nad sprawnością urządzeń i sprzętu w budynku.3. Kontrolowanie i zgłaszanie usterek. 4. Dbanie o kwiaty i zieleńce w szkole i wokół budynku.5. Nadzór nad kluczami do pomieszczeń szkolnych, nadzór nad obcymi osobami przebywającymi na terenie obiektu.6. Kontrola w szatniach i pełnienie w nich dyżurów.7. Przestrzeganie zasad BHP i instrukcji bezpiecznego uzytkowania urządzeń i maszyn.8. Wykonywanie innych czynności zleconych przez opiekuna stażu lub dyrekcję szkoły wynikające z przewidywanego rodzaju zajęć.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe

Wymagania inne:

Oferta stażu w ramach Programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych zamieszkujących na wsi, finansowanego ze środków Funduszu Pracy przyznanych z Rezerwy Ministry. Wymagania organizatora: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie.

Miejsce pracy:

Chocznia

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach