Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Psycholog
Miejsce pracy: Łączany
Numer: StPr/24/1203
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie konsultacji i porad psychologicznych dla uczniów. Umowa o pracę na czas określony od 01.09.2024 r. do 31.08.2025 r. Praca w systemie jednozmianowym w wymiarze 11/22 etatu w godz. 08:00-16:00 (godziny pracy do ustalenia według planu zajęć).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Nauczyciel psycholog (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
Uprawnienia: uprawnienia pedagogiczne
Uprawnienia: praca z dziećmi

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe magisterskie, kierunek: psychologia, uprawnienia pedagogiczne, 3 lata doświadczenia zawodowego, umiejętność pracy z dziećmi

Miejsce pracy:

Łączany

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 454 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach