Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Wadowice
Numer: StPr/24/1254
OBOWIĄZKI:
A. Część teoretyczna:1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż.B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu:1. Organizowanie stanowiska pracy z zasadami i przepisami.2. Diagnozowanie skóry i jej przydatków. 3. Dobieranie odpowiednich preparatów i narzędzi do zabiegów.4. Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, dłoni, stóp.5. Manicure hybrydowy, manicure japoński, manicure klasyczny, żele na formie. 6. Depilacja woskiem twarzy, rąk, nóg, bikini. 7. Farbowanie brwi i rzęs z regulacją.8. Przebijanie uszu i innych części ciała (piercing).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

Oferta stażu w ramach Programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych zamieszkujących na wsi, finansowanego ze środków Funduszu Pracy przyznanych z Rezerwy Ministry. Wymagania organizatora: 2 letnia szkoła lub 2 letni kurs w zawodzie kosmetyczka.

Miejsce pracy:

Wadowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach