Praca: Pracownik Produkcji

Ogłoszenie numer: 1945292, z dnia 27-03-2018

Zapraszamy do kontaktu!
Life is good when Lood is Good!

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: / Kraków

Opis stanowiska

Dołącz do młodego zespołu GoodLood w Krakowie!
Lubisz nasze loody i chciałabyś dołączyć do załogi produkującej ten pyszny deser? Chcesz pracować wśród młodych loodzi i rozwijać się razem z nami? Aplikuj teraz!

Wyznajemy zasadę LESS IS MORE. Produkujemy loody i tylko loody.
Szukamy Good Loodzi na stanowisko produkcyjne.

Wymagania

  • Aktualne orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Zaangażowania w pracę w wymiarze 80 godzin miesięcznie minimum

Oferujemy

  • Pracę w młodym zespole
  • Elastyczny grafik
  • Stawkę godzinową od 12zł/ h na rękę

Wynagrodzenie

Od 2000 do 4000 PLN

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-produkcji_1945292.html