Praca: Pracownik Myjni

Autoryzowany dealer Mercedes-Benz oferuje powołanie w strukturze nowego stanowiska :

Pracownik Myjni
Miejsce pracy: Kraków
Od Kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia w pracy na myjni (min.1 rok)
  • czynnego prawa jazdy (min. kategoria B)
  • odpowiedzialności i skrupulatności
Oferujemy:
  • interesującą pracę w renomowanej firmie
  • perspektywy rozwoju osobowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w oparciu o najwyższe standardy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-myjni_1948479.html
Oferty powinny zawierać klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997r. (Dz.Ust.nr 133, poz.883)".

Podobne oferty pracy

Pracownik ds. Obsługi Naziemnej (Pokład)

Twoją rolą będzie:   Udział w procesie obsługi naziemnej samolotów. Wraz z zespołem odpowiedzialny będziesz za sprzątnie oraz wyposażanie pokładów...

Pomocnik Operatora

Opis stanowiska: Obsługa załadunku pieca obrotowego polegająca na transportowaniu odpadu z Magazynu do Instalacji Spalarni, Obsługa systemów załadunkowych i...

Pracownik ds. obsługi odczytów

odczyt układów pomiarowych zainstalowanych u odbiorców gazu (głównie bloki i domy jednorodzinne) praca w obrębie wybranych miejscowości/gmin wpisywanie...