Praca: Mechanik

Wawel SA to znany i ceniony lider branży słodyczy w Polsce, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. Od 100 lat tworzymy produkty, które są obecnie dostępne w 40 krajach na pięciu kontynentach.

Dzięki naszym Pracownikom, z sukcesem łączymy tradycję, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę. W Wawelu oferujemy nie tylko świetne słodycze i przyjemność z ich jedzenia, ale chcemy też czynić prawdziwe dobro i włączać w nie innych! Dlatego też tworzymy naturalne, innowacyjne słodycze oraz angażujemy się społecznie. Dołącz do nas, czyń z nami dobrze!

Mechanik
Miejsce pracy: Dobczyce k. Krakowa
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/mechanik_1954520.html

Obowiązki:

  • obsługa, konserwacja, regulacja oraz remonty maszyn produkcyjnych
  • usuwanie awarii maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • doświadczenie z zakresu mechaniki
  • znajomość rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • dyspozycyjność

Mile widziane:

  • uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji: grupa 1,2
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych i nożycowych

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    współfinansowany dojazd do pracy oraz pakiet benefitów.