Praca: Inżynier Serwisu Spektrometrów Ramanowskich

Dla naszego Klienta, globalnego producenta i dostawcy rozwiązań dla przemysłu, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Serwisu (Spektrometry Ramana).

Inżynier Serwisu Spektrometrów Ramanowskich

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Prowadzenie instalacji oraz serwisu Spektrometrów Ramana na obszarze całej Polski, Czech, Słowacji, Węgier. Możliwe okazjonalne wyjazdy do innych krajów na obszarze Europy (możliwa praca i delegacje przez 5 dni w tygodniu, rozliczane wg kodeksu pracy).
  • Przeprowadzanie wstępnego programowania oraz kalibracji instalowanych urządzeń.
  • Programowanie szkoleń w zakresie prawidłowej obsługi urządzeń.
  • Doradztwo techniczne dla użytkowników maszyn w zakresie możliwości instalacji nowego oprogramowania do Spektrometrów lub nowych części, umożliwiających poprawę wydajności urządzeń.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe-techniczne.
  • Przynajmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Inżyniera Serwisu lub pokrewnym w branży aparatury kontrolno-pomiarowej, aparatury laboratoryjnej, mikroskopów, spektrometrów.
  • Komunikatywność i dokładność w rozwiązywaniu problemów technicznych.
  • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację oraz posługiwanie się dokumentacją techniczną.
  • Mile widziana znajomość podstaw programowania w języku C++.
Oferujemy:
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe.
  • Prywatną opiekę medyczną, fundusz socjalny, fundusz emerytalny.
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie.
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego.
  • Zagraniczne szkolenia techniczne.
  • Dla wybranych Kandydatów oferujemy pakiet relokacyjny do Warszawy.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/inzynier-serwisu-spektrometrow-ramanowskich_1943375.html