Praca dla grafika komputerowego w Alwernii

praca dla grafika komputerowego w AlwerniiO tym, że branża IT przeżywa właśnie fazę największego rozkwitu w Polsce i na świecie, nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. W miasteczku Alwernia przekonano się o tym nawet na poziomie gminy.

Niecodzienny pomysł

Bardzo kreatywni pracownicy wpadli na pomysł, aby uatrakcyjnić dodatkowo witrynę internetową. Zależało im również na tym, aby była ona chętnie i często odwiedzana. Dlatego postanowili dać coś w prezencie. Nie chciano jednak, by był to tylko upominek jednorazowy. W związku z powyższym zrodził się pomysł na udostępnianie tapet na pulpit. Zupełnie za darmo. Ażeby nie była to tylko akcja jednorazowa, obrazy są w formie kartek z kalendarza. Czyli jedna tapeta to jeden miesiąc. I tak oto każdego miesiąca ludzie klikają, aby pobrać nowy obraz.

Nowe miejsce pracy

Dzięki powyższej inicjatywie nie tylko poradzono sobie z problemem nieodwiedzanej witryny internetowej. Otóż powstało również nowe stanowisko pracy w urzędzie. Powstał wakat grafika komputerowego. Bardzo szybko okazało się także, iż osoba zatrudniona na tym stanowisko ma ręce pełne roboty. Od teraz to właśnie specjalista z dziedziny projektowania zajmuje się przygotowywanie różnego rodzaju materiałów informacyjnych i promocyjnych. Treści wędrują zarówno do sieci, jak i do druku. Efekty pracy można podziwiać chociażby na licznych plakatach informacyjnych na terenie całej gminy. Zachwycają także banery reklamowe, które prezentują walory Alwerni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *