Praca: Pracownik produkcji / Operator maszyn, konfekcjoner

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik produkcji / Operator maszyn, konfekcjoner
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn do konfekcji (pakowania) kosmetyków
  • prace pomocnicze przy produkcji kosmetyków
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany)
  • predyspozycje manualne
  • doświadczenie w pracy na linii produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, prężnie funkcjonującej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet medyczny lub sportowy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/pracownik-produkcji-operator-maszyn,konfekcjoner_1942312.html

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. Spółka Komandytowa ul. Fabryczna 20 , 31-553 Kraków, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 poz. 922 ze zm.). Administratorem danych osobowych będzie Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. Spółka Komandytowa ul. Fabryczna 20 , 31-553 Kraków. Jednocześnie informuję, iż podaję swoje dane dobrowolnie. Jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa dostępu do treści danych i ich poprawiania.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.