Praca: Pracownik produkcji / magazynu / szklarni

Ogłoszenie numer: 1950480, z dnia 05-04-2018

Agencja Pośrednictwa Pracy w Holandii "Praca 31" posiadająca Certyfikat Krajowego Rejestru Agencji
Zatrudnienia nr 17239 pośredniczy w znalezieniu legalnej i bezpiecznej pracy na rynku holenderskim
w sektorze magazynów/pakowni i szklarni.

Zapraszamy do biur w Puławach i Białymstoku.

Agencja "Praca31" Odział Puławy

ul. Fieldorfa Nila 18/21 b

tel. 883 -170 -010

Agencja "Praca31" Odział Białystok

ul. Suraska 1 lok 119

tel. 795 - 559 - 702

Pracownik produkcji / magazynu / szklarni

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

Praca w Holandii w okolicach Hagi.

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy pracowników produkcyjnych do pakowni warzyw/owoców i kwiatów oraz magazynów.

Nie wymagamy znajomości języka ani doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy od podstaw.

Wymagania

  • Motywacja do pracy
  • Dyspozycyjność na minimum 10 tygodni i gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Legalną i stabilną pracę na kontrakcie holenderskim
  • Stawki od 9,11 do 10,11 € brutto/h (dla osób >22 lat)
  • Wynagrodzenie płatne tygodniowo!!!
  • Dodatki wakacyjne, urlopowe itp
  • Zakwaterowanie agencyjne
  • Ubezpieczenie zdrowotne (22,60 € za os/tydz)
  • Transport do pracy (6€ za os/dzień)
  • Bezpłatną opiekę polskich koordynatorów przy wyrobieniu nr sofi/BSN, założeniu konta holenderskiego i innych formalnościach związanych z pracą w Holandii
  • Pomoc w znalezieniu przewoźnika i rezerwacja miejsca w busie

Jeśli to Twój pierwszy wyjazd do pracy za granicę, w naszym biurach uzyskasz wszelką pomoc i informacje, by jak najlepiej przygotować się do wyjazdu i podjęcia pracy w Holandii.

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/pracownik-produkcji-magazynu-szklarni_1950480.html