Praca: Asystentka / Sekretarka dyrektora

Ogłoszenie numer: 1949152, z dnia 04-04-2018

Firma Sport Service od 18 lat zajmuje się sprzedażą oraz dystrybucją odzieży ,obuwia , sprzętu, sportowego.

Asystentka / Sekretarka dyrektora

Miejsce pracy: / Niepołomice

Opis stanowiska

  • Pomoc Dyrektorowi w prowadzenie działań administracyjnych, związanych z codziennym funkcjonowaniem działu
  • Codzienna obsługa biura, zamawianie materiałów i tworzenie raportów
  • Obsługa połączeń telefonicznych, poczty, elektronicznego kalendarza
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i korespondencji

Wymagania

  • Efektywna organizacja pracy, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Zaradność, operatywność, sumienność; dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra znajomość obsługi komputera, przede wszystkim w zakresie MS Office
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne

Oferujemy

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Indywidualny program rozwoju oraz szkoleń
  • ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku;możliwość zdobycia doświadczeń oraz rozwoju zawodowego
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/asystentka-sekretarka-dyrektora_1949152.html